Estetyczne i funkcjonalne płytki Selina

Do grona bardzo istotnych wnętrz o charakterze funkcjonalnym zaliczają się łazienki, które można znaleźć w każdym domu, mieszkaniu oraz innym wnętrzu. To właśnie w łazienkach ludzie się myją oraz wykonują inne istotne czynności higieniczne. Bardzo ważna jest więc dbałość o estetykę oraz zachowanie odpowiedniego poziomu higieny i czystości we wnętrzach tego rodzaju. Istotną sprawą jest więc pokrycie ścian i podłóg specjalnymi płytkami ceramicznymi. W przypadku ścian na rynku dostępnych jest sporo estetycznych, trwałych elementów wysokiej jakości. Wśród nich dostępne są między innymi płytki marki Opoczno zaliczane do linii Selina.

Płytki Selina – co warto wiedzieć na ich temat?

Jeśli chodzi o serię Selina to można w niej znaleźć płytki ceramiczne wysokiej jakości, które bardzo dobrze pasują przede wszystkim do eleganckich łazienek o stonowanej stylizacji. Płytek takich można używać nie tylko w łazienkach klasycznych, ale również we wnętrzach o nowoczesnym charakterze. Prezentowana grupa produktów obejmuje między innymi płytki stanowiące imitację drewna, które są wykończone mikrogranilią. Wśród stylizacji dostępne są również płytki, które imitują kamień. W ramach tej serii można więc znaleźć wiele produktów posiadających liczne atuty.

Selina to płytki ścienne charakteryzujące się atrakcyjną, chropowatą powierzchnią. Można ich używać w przestronnych i dobrze oświetlonych łazienkach. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej struktury, płytki tego rodzaju skutecznie załamują światło tworząc ciekawe efekty estetyczne. Te uniwersalne płytki świetnie współpracują z różnymi typami płytek pokrywających podłogi oraz z wieloma elementami dekoracyjnymi i funkcjonalnymi stosowanymi w łazienkach.

Warto też zaznaczyć, że płytki łazienkowe selina opoczno wykonano z materiałów odpornych na różne uszkodzenia, uderzenia, zadrapania i inne negatywne czynniki, takie jak wilgoć, która jest wszechobecna w łazienkach. Produkty te są odporne na ścieranie i łatwe w czyszczeniu. To z kolei przekłada się na łatwe zachowanie estetyki i higienicznej czystości łazienek.