Domek z bali dla wymagających

Zainteresowanie Zakopanem nie maleje mimo tego, że wiele innych miejscowości górskich się cały czas rozwija. Trudno jest dogonić stolicę Tatr, dlatego jeśli chcemy sobie pojechać nawet na kilka dni to warto wybrać właśnie to miejsce. Wiele osób w okresie zimowym jeździ żeby zobaczyć skoczków narciarskich. Jest to dobra okazja żeby poczuć niesamowitą atmosferę, jaka wtedy tam panuje.

Nie da si tego opisać, bo to trzeba zobaczyć, trzeba stanąć wśród tych ludzi i sprawdzić. Jeśli już nastaliśmy się i kibicowaliśmy to warto będzie udać się na pyszne jedzenie. W Zakopanem znajdziemy mnóstwo karczm, które przyciągają zapachem potraw, jakie są podawane. Nigdzie nie zjemy lepszego góralskiego jedzenia jak właśnie tam. Jedzenie jak i ciekawe miejsca przyciąga nas wszystkich, dlatego chętnie będziemy tutaj jeszcze nieraz wracać. Przy okazji można będzie zobaczyć jak żyją prawdziwi górale. W domu tego nie mamy, a tutaj widać to na każdym kroku.

Rezerwacja spania

Ze spaniem też nie ma problemu, bo mamy tutaj między innymi Domek z Bali VIP. Z nazwy już wiemy, że to coś, co spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. Możemy być spokojni o cenę, bo jest naprawdę bardzo niska, ale trzeba rezerwować ten domek nieco wcześniej. Chętnych nie brakuje nawet wtedy, kiedy jest poza sezonem. Domek ma osiemdziesiąt pięć metrów i jest bardzo dobrze wyposażony. Może w nim spać nawet osiem osób, co pozwala nam na stworzenie super atmosfery, ale również na obniżenie kosztów wynajmu. Do dyspozycji turystów jest dobrze wyposażona kuchnia w sztućce, sprzęty do gotowania oraz miejsce do grillowania wraz z ogrodzonym ternem. Duży salon z tv, dwie sypialnie każda z łazienką. Jest to po prostu komfort na wysokim poziomie, który można zobaczyć na domki Zakopane. Właściciel przewidział również miejsce dla dwóch samochodów na wydzielonym miejscu parkingowym. Obiekt jest ogrzewany, dlatego bez względu na to czy przyjdziemy tutaj zimą czy latem to na pewno będziemy czuć się komfortowo.