Być obywatelem świata

Jesteś bardzo ciekawa świata i ludzi. Poznawanie nowych miejsc i osób przychodzi Ci z łatwością. Te cechy- są jak najbardziej pożądane w Twojej pracy, bo jesteś stewardessą. Można powiedzieć, że ta praca to dla Ciebie spełnienie najskrytszych marzeń, bo gdzie indziej mogłabyś zobaczyć tyle egzotycznych miejsc, i to za darmo. Jesteś wprost do niej stworzona, bo nie boisz się latać i znasz biegle języki obce. Ponadto masz nienaganną prezencję i odpowiedni charakter. Pasażerowie dobrze czują się w Twoim towarzystwie, a poza tym nie paraliżuje Cię strach w kryzysowych sytuacjach.

Już niejednokrotnie przeżyłaś chwilę grozy, gdy samolot wpadał w turbulencje, lecz Ty nigdy nie okazywałaś zdenerwowania, a wręcz przeciwnie- udawałaś, że nic się nie stało. Byłaś świadoma, że panika wśród pasażerów tylko pogorszy sytuację. Jak gdyby nigdy nic, podawałaś podróżującym zimne napoje i kazałaś pozostać na miejscach. Z odbytych podróży- najbardziej podobała Ci się Tajlandia. Jeszcze nigdy nie widziałaś tylu kolorowych neonów, tak wysokich budynków i tylu ludzi chodzących po ulicach. Z lotu ptaka, wyglądali niczym mrówki, które uwijają się z robotą.

Miałaś okazję przyjrzeć się temu wszystkiemu, bo wasz samolot miał drobną awarię, a załoga samolotu- w tym Ty, otrzymałaś pozwolenie na małą przechadzkę po tutejszym lotnisku. Niestety stać Cię było jedynie na zakup świecącego lampionu. Byłaś zdziwiona, jak łatwo dogadałaś się z właścicielami bazaru. Tutejsi sprzedawcy doskonale znają angielski, więc rozmowa z zagranicznymi turystami, nie stanowi dla nich problemu. Wróciłaś do domu szczęśliwa, gdyż po raz pierwszy miałaś okazję pobyt za granica nieco dłużej.

Bardzo spodobał Ci się Egipt. W końcu tyle słyszałaś na temat piramid i mumii. W trakcie lotu rzeczywiście dostrzegłaś jakąś monstrualną budowlę, jak się później okazało, była to piramida Cheopsa. Niestety tym razem, nie miałaś sposobności, by poznać to miejsce lepiej, bo po wylądowaniu i odprawieniu wszystkich pasażerów, ruszyliście w drogę powrotną.

Od koleżanek słyszałaś, że Wasze linie zaczną latać do krajów Europy Wschodniej. Konkretnie mają to być wycieczki do Lwowa z Lublina. Już nie możesz się doczekać, gdyż zawsze pragnęłaś poznać to miasto. Kto wie, może za jakiś czas przyjedziesz tu, jako zwykła turystka. Ciągnie Cię w te strony, bo stąd pochodzą Twoi dziadkowie.